Login

AKTUALITY

Uzavření MŠ Rudolfova

MŠ Rudolfova bude uzavřena z důvodu karantény, která byla stanovena ode dne vyhlášení 23.1. do 31.1. 2021. Doba uzavření MŠ byla stanovena tak, aby pokryla inkubační dobu onemocnění a poskytla dostatek času k provedení dalších karanténních opatření, jako je provedení testu RT-PCR na přítomnost viru SARS – CoV-2 u skupiny dětí a pedagogů a to 5. – 7. den od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou cestou praktických lékařů a provedení ohniskové dezinfekce zařízení. Bylo přihlédnuto k poslednímu rizikovému kontaktu ze dne 21. 01. 2021.

Praktičtí lékaři vystaví žádanky a rodiče sami objednají dítě na jimi zvolené odběrové místo.

Předpokládané obnovení provozu je možné stanovit na 01.02. 2021 za předpokladu splnění všech karanténních opatření. vč. absolvování PCR testů. Doba karanténních opatření se může prodloužit v souvislosti s dalšími pozitivně testovanými.

Ošetřovné

Škola již nevystavuje potvrzení o ošetřovném. Veškeré informace naleznete na portálu ČSSZ - Aktuální informace k ošetřovnému.

Informace k provozu ZŠ a MŠ v týdnu od 25. 1. 2021

MŠMT informuje, že v návaznosti na prodloužení nouzového stavu byla prodloužena krizová opatření pro oblast školství. Provoz škol a školských zařízení v týdnu od 25. ledna 2021 i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud.

Pro předávání vysvědčení žákům, kteří jsou vzděláváni distančně, se předpokládá předání informace o hodnocení žáka distančním způsobem. Vlastní předání listinné podoby výpisu z vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2020/2021 se odkládá na dobu, kdy budou školy pro příslušné žáky přístupné pro prezenční docházku.

Provoz ZŠ a MŠ od 11. 1.

Podle sdělení MŠMT provoz škol a školských zařízení v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021.

Sdělení ŠJ

Od 4. 1. 2021 mají žáci obědy opět přihlášené. Žádáme rodiče žáků, kteří obědy nechtějí, aby si je odhlásili. V prostorách školní jídelny se mohou stravovat pouze žáci v prezenční výuce (1. a 2. třídy). Žáci, kteří se vzdělávají distančním způsobem, si mohou nadále stravu odebrat výdejním okénkem do vlastních jídlonosičů. Jídelna nyní vydává obědy do 13:00.

Informace k provozu ZŠ a MŠ Na Pěšině od 4. 1. 2021

Po skončení vánočních prázdnin od 4. 1. 2021 je v ZŠ povolena osobní přítomnost pouze žáků 1. a 2. ročníků základních škol. Pro tyto žáky je tedy povinná prezenční výuka.
Pro ostatní žáky je povinné vzdělávání distančním způsobem.
Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.
Školní družina bude pro žáky 1. a 2. ročníků v provozu v běžném rozsahu.
Školní jídelna je nadále v provozu při dodržení všech hygienických pravidel. V prostorách školní jídelny se mohou stravovat pouze žáci v prezenční výuce – 1. a 2. ročníky. Žáci, kteří se vzdělávají distančním způsobem, si mohou nadále stravu odebrat výdejním okénkem do vlastních jídlonosičů.

Provoz mateřských škol je zachován jako doposud.


Vzdělávání distančním způsobem

Informace k provozu ZŠ ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke covid-19

Informace k provozu ZŠ ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke covid-19 naleznete v přiloženém materiálu

Rozdělení dětí do 1. tříd pro školní rok 2020/2021

Oznámení rozhodnutí o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021

Online výukové materiály

Sdělení ŠJ

Školní jídelna je v provozu. V prostorách školní jídelny se mohou stravovat pouze žáci v prezenční výuce.
Žáci, kteří se vzdělávají distančním způsobem, si mohou nadále stravu odebrat výdejním okénkem do vlastních jídlonosičů.
Žáci, kteří jídlo nechtějí, si ho musí odhlásit. A pokud obědy po nějaké době znovu chtějí, tak opět přihlásit.

Fotografie tříd 2018/2019

Prohlášení o přístupnosti webových stránek
Domů Zš a Mš Na Pěšině
.28. 9. - 2. 10. 2015

Pondělí Státní svátek - Nevaří se

Úterý Zelňačka
Rybí prsty - děti, smaž.rybí filé - dospělí, brambory, yofresh, obloha
Zelený čaj

Středa Kroupová polévka
I Milánské špagety, strouhaný sýr, džus
II Kynutý koláč se švestkami a mákem, kakao

Čtvrtek Vločková polévka
Kuřecí maso po čínsku, rýže
Džus, ovoce

Pátek Gulášová polévka
I Hrachová kaše, párek, okurka
II Zeleninové lečo, chleba
Ovocný čaj

Created by © 2015 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign