Login

Pedagogičtí pracovníci školy

Vedení školy:
  • Ředitel  školy: PaedDr. Ing. Michal Slavík, PhD.
  • Zástupce ředitele školy: Mgr. David Jirák

Výchovná poradkyně:
  • Mgr. Eva Vodičková

Metodičky primární prevence:
  • Metodička primární prevence 1. stupeň, MŠ: Mgr. Martina Krejčíková
  • Metodička primární prevence 2. stupeň: Mgr. Michaela Jílková

Třídní učitelé:
Třída:  Třídní učitel(ka): 
1. AMgr. Eva Vodičková 
1. BMgr. Hana Javůrková 
2. A  Mgr. Martina Krejčíková 
2. BMgr. Radek Volevecký 
3. AMgr. Hana Leibnerová 
3. BMgr. Veronika Volfová 
4. AMgr. Antonín Eibl 
4. BMgr. Lucie Krabcová 
5. AMgr. Anna Dobešová 
5. BMgr. Yveta Jiránková 
6. AMgr. Pavla Beranová 
6. BBc. Kateřina Kučerová 
7. AMgr. Anna Drobná 
7. BMgr. Michaela Jílková 
8. AMgr. Jitka Töröková 
8. BMgr. Josef Gajdoš 
9. AMgr. Zdeněk Jiránek 
9. BMgr. Jan Hulín 


Ostatní učitelé:

  • Helena Beranová
  • Mgr. Jan Dvořák
  • Zinaida Kirillova, VŠ, učitel 1.st., nostrifik.
  • Mgr. Eva Nováková
  • Mgr. Josef Říha
  • Mgr. Miloslav Zelený
  • Mgr. Daniela Zimová
Asistenti pedagoga:
  • Martina Benešová
  • Lucie Čurdová
  • Bc. Pavla Hubená
  • Yvonna Juřenová-Chrustová
  • Monika Křehotová
  • Jaroslava Modrá
  • Olga Pohořálková

Inkluzivní tým - školní poradenské pracoviště
(Projekt „Inkluze do škol“, CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000215):

  • Koordinátor inkluze: Mgr. Jan Tirpák
  • Školní psycholožka: MUDr. RNDr. Monika Červinková, Ph.D.
  • Školní asistentky: Miluše Šenfeldová, Stanislava Líbalová

Školní družina:

  • Věra Marková, vedoucí ŠD
  • Ivonna Chrustová
  • Jitka Marešová
  • Marie Tesařová
  • Zuzana Šavrová

AKTUALITY

Úspěchy ve vybíjené

obrázek
Po vítězství v okresním kole ve vybíjené zopakovali naši mladší žáci v krajském finále v Chomutově vynikající výkon a vybojovali skvělé druhé místo. Naši kluci byli také vyhlášeni nejlépe chytajícím družstvem turnaje. Blahopřejeme!

Fotografie tříd 2016/2017

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek

Objednávky jídel na internetu zde

Domů Zš a Mš Na Pěšině
.28. 9. - 2. 10. 2015

Pondělí Státní svátek - Nevaří se

Úterý Zelňačka
Rybí prsty - děti, smaž.rybí filé - dospělí, brambory, yofresh, obloha
Zelený čaj

Středa Kroupová polévka
I Milánské špagety, strouhaný sýr, džus
II Kynutý koláč se švestkami a mákem, kakao

Čtvrtek Vločková polévka
Kuřecí maso po čínsku, rýže
Džus, ovoce

Pátek Gulášová polévka
I Hrachová kaše, párek, okurka
II Zeleninové lečo, chleba
Ovocný čaj

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign