Informace MŠ Na Pěšině

Naše mateřská škola  byla postavena jako účelová stavba v rámci nově vznikajícího sídliště Děčín-Bynov. Jedná se o typickou panelovou budovu se třemi pavilony. Otevřena byla 1.9.1986.

MŠ Na Pěšině je čtyřtřídní, ve školním roce 2018/2019 navštěvuje školku 91 dětí.  O děti pečuje celkem 8 učitelek a 3 pedagogické asistentky.
Ve školce máme 4 třídy: 1.tř. Sluníčka, 2.tř. Kapičky, 3.tř. Hvězdičky, 4.tř. Měsíčkové.
Náš školní vzdělávací program s názvem Ať jsi holka nebo kluk, v zdravém těle zdravý duch, je k nahlédnutí v každé třídě.

V roce 2017 proběhla celková rekonstrukce vnějšího pláště celé mateřské školy.

Naším hlavním cílem jsou spokojené děti, které chodí do školky rády a každý den se těší na něco nového.

Co potřebují děti do školky?

• podepsané bačkůrky
  • oblečení do třídy, aktuální oblečení na ven (holinky, pláštěnka), náhradní oblečení
  • pyžamko (vždy podepsané)
  • balení papírových kapesníků a vlhčených ubrousků

Z bezpečnostních a hygienických důvodů nedávejte dětem do školky žádné hračky z domova.

Všechny aktuální informace najdete vždy na nástěnce u každé třídě a na našich webových stránkách.

RYCHLÝ KONTAKT

ZŠ a MŠ Na Pěšině

ZŠ: +420 412 544 271
MŠ Na Pěšině:+420 775 861 916
MŠ Rudolfova: +420 775 861 917

E-mail: zsbynov@seznam.cz

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018