MEGA, SUPER POVEDENÁ VELKÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA V KŘÍŽOVÉ ULICI - PROSINEC 2019

Naše školka dostala po velkém úspěchu s vystoupením v Křížové ulici na svatého Martina další velkou příležitost si besídku zde znovu zopakovat a tentokrát na velkém pódiu s panem zvukařem a pod zpívajícím vánočním stromem. Zkrátka besídka hodná profesionálů :-). Proto jsme se dne 17.12. 2019 vydali všichni směr Křížová ulice, kde jsme plní síly a nadšení předvedli to nejlepší, co jsme se naučili. Děti předvedly nejen to, že umí skvěle přednášet, zpívat a tancovat, ale také to, že se nebojí mluvit do mikrofonu. Besídka začínala opravdu dojemným nástupem na písničku od Dády Patrasové - A tak hodně štěstí. Všechny děti se poklonily ježíškovi, který odpočíval v jesličkách, které nám pro tuto velkou událost vyrobil pan Jiří Šenfeld, kterému za jesličky tímto děkujeme. Jesličky měly obrovský úspěch i pro kolemjdoucí a jen tak tak se nám je podařilo uchránit před davy fotografů :-). Všechny děti tímto velice chválíme a pokud jste tam byly, tak víte, že je opravdu za co a není třeba dalších slov. Doufáme, že se vystoupení všem líbilo a věříme, že nebylo poslední. Krásné Vánoce všem přeje TÝM MŠ RUDOLFOVA.