O škole Na Pěšině, Bynov

Základní škola a mateřská škola Na Pěšině, Děčín IX - Bynov

Naší základní školu Na Pěšině najdete ve středu bynovského sídliště. Byla založena v roce 1985. Je úplnou základní školou, která poskytuje vzdělání asi 400 žákům v 1. až 9. ročníku. Od roku 2014 jsme Fakultní školou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.
Naši žáci mohou využívat počítačovou učebnu, dvě keramické dílny vybavené hrnčířskými kruhy a vypalovací pecí, pro tělesnou výchovu jsou k dispozici dvě tělocvičny a školní hřiště v areálu školy. Součástí bynovské školy jsou školní jídelna, školní družina a také dvě mateřské školy.

Hezké prázdniny!

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 25. 6. 2018 do 29. 6. 2018 (5 dní) z provozních důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s zahájením rekonstrukce budovy ZŠ.

Školní rok bude tedy ukončen v pátek 22. 6., kdy bude žákům rozdáno vysvědčení. Sportovní dny jsou přeloženy na pondělí 18. 6. (1. stupeň) a úterý 19. 6. (2. stupeň).

ŠD bude v provozu. V nutných případech zajistí škola dohled pro žáky, kteří nebudou moci zůstat doma, nahlaste prosím tyto žáky třídním učitelům.

Jídelna v tomto týdnu nevaří.

Den dětí - Pevnost Bynovyard 2018

V pátek 1. června jsme již tradičně oslavili Den dětí. Stejně jako loni jsme připravili Pevnost Bynovyard, aktivity, do nichž se musely zapojit celé třídní kolektivy.

Fotografie tříd 2016/2017