MIK MIKU MIKULÁŠ PŘINESL NÁM ZIMNÍ ČAS

Tak nám po roce zase přišla ta opravdu vzácná návštěva. V loňském roce nás ve školce navštívil Mikuláš a jeden andílek a jeden čertík, ale v letošním roce se na nás přišli podívat dva andílci a dva čertíci. My jsme se na letošní návštěvu opravdu připravili. Nacvičili jsme s dětmi krátké vystoupení, ve kterém jsme Mikuláši zazpívali písničku "Mikulášek zvoní, cinká", taneček v kroužku "Inka Rybářová Mikuláš" a básničku o tom, že se čertici narodilo tuze krásné mimino. Mikuláš, čertíci i andílci byli naprosto nadšení. A to ještě nevěděli, že pro ně máme krásné velké obrázky. Oni nám za odměnu předali krásné balíčky a od andílka jsme všichni dostali peříčko a od čertíků uhlíčko pro štěstíčko. Hodně nás překvapilo, jak na nás Mikuláš ví všechny ty hříchy a proto jsme museli naše sliby ztvrdit otiskem naší ručičky na pekelnou listinu hříchů. Protože jsme věděli, že nás paní učitelky nikomu nedají, tak jsme si užili krásnou Mikulášskou nadílku.

předchozí | | |