Kurz angličtiny - týden s Noahem

V týdnu od 16. 5. - 20. 5. jsme na naší škole, ve spolupráci s agenturou TalkTalk, realizovali kurz výuky anglického jazyka s rodilým mluvčím. V pondělí jsme proto přivítali pana Noaha Krauseho z USA. Kurzu se zúčastnilo celkem 44 žáků, z toho 24 ze 7. a 8. ročníků a 20 deváťáků. Děti s Noahem hrály různé hry, podívaly se společně i do lesa v okolí školy, kde rozšiřovaly svou slovní zásobu.

Již po prvním dnu jsme od žáků měli velmi kladné ohlasy, Noah si děti svou bezprostředností okamžitě získal. Žáci si pochvalovali nejen styl jeho výuky, ale i jeho přístup a mnozí se chlubili, jak se jim už rozšířila slovní zásoba. Nemenší byla radost z toho, že se s Noahem dokáží domluvit pouze anglicky, protože děti často cítí ostych a mají strach z chybování. To tady ale vůbec nehrálo roli - zapojeni byli všichni, všichni si byli sobě rovni a všichni si to báječně užili. Však se můžete sami přesvědčit z fotek. O to smutnější bylo páteční loučení. Noah na konci kurzu rozdal žákům certifikáty o absolvování kurzu, na oplátku dostal od některých žáků malé dárky na památku.

Protože kurz byl velmi úspěšný, projevily děti zájem o pokračování v dalším školním roce. I Noah by se do naší školy rád vrátil, protože se mu u nás hodně líbilo. Proto, pokud se najde dostatečný počet zájemců a vhodný termín, se pokusíme kurz zrealizovat znovu.

Fotografie nalezenete na odkazu http://www.zsbynov.cz/i-alba-kurz-anglictiny-ty-120

Zároveň prosím žáky, kteří ještě mají nějaké fotky a chtěli by je zveřejnit na školním webu, pošlete mi je na e-mail jilkova.zsbynov@seznam.cz.