Zářijový kurz angličtiny s Noahem

V týdnu od 23. 9. do 27. 9. je opět, ve spolupráci s agenturou English Focus, objednán kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím. Přijede zase Noah Krause, kterého už všichni znají a máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti.
Cena kurzu se nám lehce navýšila, za 15 vyučovacích hodin činí 650,-Kč (130,-Kč na den), což ale stále považuji za rozumnou cenu vzhledem k tomu, co vše mohou žáci svou účastí získat.
Kurz bude pro žáky 6. - 9. tříd, přihlášky budu roznášet v tomto týdnu.
Protože kurz bude probíhat na začátku školního roku, kdy jsou vyšší výdaje, nabízím rodičům možnost zaplatit ho tentokrát ve dvou splátkách, část před prázdninami, zbytek začátkem září.
Případné dotazy ráda zodpovím na e-mailu jilkova.zsbynov@seznam.cz.
Michaela Jílková

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 24. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (5 dní) z technických důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s rekonstrukcí budov ZŠ.