Zářijový kurz angličtiny s Noahem

V týdnu od 23. 9. do 27. 9. je opět, ve spolupráci s agenturou English Focus, objednán kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím. Přijede zase Noah Krause, kterého už všichni znají a máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti.
Cena kurzu se nám lehce navýšila, za 15 vyučovacích hodin činí 650,-Kč (130,-Kč na den), což ale stále považuji za rozumnou cenu vzhledem k tomu, co vše mohou žáci svou účastí získat.
Kurz bude pro žáky 6. - 9. tříd, přihlášky budu roznášet v tomto týdnu.
Protože kurz bude probíhat na začátku školního roku, kdy jsou vyšší výdaje, nabízím rodičům možnost zaplatit ho tentokrát ve dvou splátkách, část před prázdninami, zbytek začátkem září.
Případné dotazy ráda zodpovím na e-mailu jilkova.zsbynov@seznam.cz.
Michaela Jílková

Vánoční trhy

Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

Pozvánka na vystoupení divadelního kroužku

Informace k týdnu 16. – 20. 12. 2019

16. 12. – 19. 12.: vyučování podle rozvrhu bez odpoledního vyučování (7. - 9. hod.)
pátek 20. 12.: vánoční besídky, 1. st. – vyučování končí v 11:40, 2. st. – vyučování končí v průběhu 4. vyuč. hodiny (11:20 – 11:35); výdej obědů do 13:00
od 21. 12. 2019 do 5. 1. 2020 – vánoční prázdniny, škola začíná v pondělí 6. 1. 2020

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.