Vyráběli jsme pro dobročinné adventní trhy

Vyráběli jsme pro dobročinné adventní trhyDnes jsme za naši školu předali paní Kláře Hozákové z organizace Andělé bez křídel 2 krabice výrobků, které budou prodávány na IV. Andělských vánočních trzích pro Krůčky. Krůčky jsou zájmovým kroužkem fungujícím v DDM Teplická, který je určen pro handicapované děti, jimž pomáhá zlepšovat fyzický a duševní stav a podpořit funkčnost rodiny za pomoci terapií a společných aktivit. A právě ke Krůčkům zamíří veškeré peníze za prodané výrobky. Na výrobě se pod vedením paní učitelky Jílkové a H. Beranové podílely děti z  6., 7. a 8. ročníků, háčkovanými výrobky přispěla i naše skvělá paní uklízečka Yveta Murárová a dvě šikovné maminky z Jílového, Zuzana Jeřábková a Monika Strychová. Všem moc děkujeme a jsme rádi, že se tímto způsobem můžeme podílet na dobré věci.
A kde že si (nejen naše) výrobky můžete zakoupit a udělat dobrý skutek? Již  tento víkend, po oba dny od 10.00 do 19.00 hodin v Děčíně na Masarykově náměstí. Tak neváhejte a pomozte. ;)

Výrobky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Vánoční trhy

Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.