Víčka, sbíráme víčka

Naše škola byla oslovena ředitelkou Střední školy lodní dopravy a technických řemesel, Mgr. J. Férovou s žádostí o pomoc. Jejich žačka již dva roky spolupracuje s nadací Andělé bez křídel, pro niž organizuje sběr pastových víček. Velmi rádi se do této aktivity zapojujeme, protože pomoc druhým by měla být nedílnou součástí naší společnosti. Krabice na víčka je v tuto chvíli umístěna ve spojce (je popsaná, takže ji děti nepřehlédnou). V případě velkého zájmu rozmístíme po škole i další sběrné krabice.
Děkujeme za pomoc.

Michaela Jílková s kolegy

Vánoční trhy

Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.