Víčka, sbíráme víčka

Naše škola byla oslovena ředitelkou Střední školy lodní dopravy a technických řemesel, Mgr. J. Férovou s žádostí o pomoc. Jejich žačka již dva roky spolupracuje s nadací Andělé bez křídel, pro niž organizuje sběr pastových víček. Velmi rádi se do této aktivity zapojujeme, protože pomoc druhým by měla být nedílnou součástí naší společnosti. Krabice na víčka je v tuto chvíli umístěna ve spojce (je popsaná, takže ji děti nepřehlédnou). V případě velkého zájmu rozmístíme po škole i další sběrné krabice.
Děkujeme za pomoc.

Michaela Jílková s kolegy

Závěr 1. pololetí 2018/2019

1. pololetí školního roku 2018/2019 končí ve čtvrtek 31. ledna − třídní učitelky a učitelé předají žákům výpis z vysvědčení. Zhodnocení pololetí proběhne ve třídách na 1. stupni 4. a na 2. stupni 5. vyučovací hodinu. Vyučování končí po těchto hodinách, na 1. stupni v 11:40 a na 2. stupni ve 12:35. Jídelna vydává obědy do 13:30.
Jednodenní pololetní prázdniny jsou v pátek 1. února.