Víčka, sbíráme víčka

Naše škola byla oslovena ředitelkou Střední školy lodní dopravy a technických řemesel, Mgr. J. Férovou s žádostí o pomoc. Jejich žačka již dva roky spolupracuje s nadací Andělé bez křídel, pro niž organizuje sběr pastových víček. Velmi rádi se do této aktivity zapojujeme, protože pomoc druhým by měla být nedílnou součástí naší společnosti. Krabice na víčka je v tuto chvíli umístěna ve spojce (je popsaná, takže ji děti nepřehlédnou). V případě velkého zájmu rozmístíme po škole i další sběrné krabice.
Děkujeme za pomoc.

Michaela Jílková s kolegy

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 24. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (5 dní) z technických důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s rekonstrukcí budov ZŠ.