Třeťáci na ozdravném pobytu v Kytlicích

Žáci třetích ročníků prožili úžasný týden v Kytlicích v penzionu U Skály.

Děti byly v jednom kuse zaměstnány známými i neznámými sportovními aktivitami. Hrály vybíjenou s mega míčem, vybíjenou šoupáním létajícího talíře "frisbeečka"  zvanou ULAC, tančily na elektronických podložkách podle rytmu, hádaly znělky ze známých pohádek a filmů pomocí audiostop tlačítek, vyzkoušely si bunge running, běh s připoutáním na natahovací lano a podnikaly další zajímavé činnosti v doprovodu instruktorů Kačky, Edity a Martina ze společnosti Spofesta s.r.o.

Počasí nám přálo tak, že jsme si vyšlápli k rybníku, lesnímu divadlu, zahráli úsměvné scénky, vystavěli pár domečků pro zvířátka, smočili nohy v tamní bystřince, procvičili paměť hrou na zapamatování si kódů, smsek a nechyběl ani postřeh.

Vše jsme si užili plnými doušky a těšíme se na příště.
Fotky z pobytu naleznete zde.

L. Krabcová, A. Eibl

Vánoční trhy

Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.