Třeťáci na ozdravném pobytu v Kytlicích

Žáci třetích ročníků prožili úžasný týden v Kytlicích v penzionu U Skály.

Děti byly v jednom kuse zaměstnány známými i neznámými sportovními aktivitami. Hrály vybíjenou s mega míčem, vybíjenou šoupáním létajícího talíře "frisbeečka"  zvanou ULAC, tančily na elektronických podložkách podle rytmu, hádaly znělky ze známých pohádek a filmů pomocí audiostop tlačítek, vyzkoušely si bunge running, běh s připoutáním na natahovací lano a podnikaly další zajímavé činnosti v doprovodu instruktorů Kačky, Edity a Martina ze společnosti Spofesta s.r.o.

Počasí nám přálo tak, že jsme si vyšlápli k rybníku, lesnímu divadlu, zahráli úsměvné scénky, vystavěli pár domečků pro zvířátka, smočili nohy v tamní bystřince, procvičili paměť hrou na zapamatování si kódů, smsek a nechyběl ani postřeh.

Vše jsme si užili plnými doušky a těšíme se na příště.
Fotky z pobytu naleznete zde.

L. Krabcová, A. Eibl

Závěr 1. pololetí 2018/2019

1. pololetí školního roku 2018/2019 končí ve čtvrtek 31. ledna − třídní učitelky a učitelé předají žákům výpis z vysvědčení. Zhodnocení pololetí proběhne ve třídách na 1. stupni 4. a na 2. stupni 5. vyučovací hodinu. Vyučování končí po těchto hodinách, na 1. stupni v 11:40 a na 2. stupni ve 12:35. Jídelna vydává obědy do 13:30.
Jednodenní pololetní prázdniny jsou v pátek 1. února.