Třeťáci na ozdravném pobytu v Kytlicích

Žáci třetích ročníků prožili úžasný týden v Kytlicích v penzionu U Skály.

Děti byly v jednom kuse zaměstnány známými i neznámými sportovními aktivitami. Hrály vybíjenou s mega míčem, vybíjenou šoupáním létajícího talíře "frisbeečka"  zvanou ULAC, tančily na elektronických podložkách podle rytmu, hádaly znělky ze známých pohádek a filmů pomocí audiostop tlačítek, vyzkoušely si bunge running, běh s připoutáním na natahovací lano a podnikaly další zajímavé činnosti v doprovodu instruktorů Kačky, Edity a Martina ze společnosti Spofesta s.r.o.

Počasí nám přálo tak, že jsme si vyšlápli k rybníku, lesnímu divadlu, zahráli úsměvné scénky, vystavěli pár domečků pro zvířátka, smočili nohy v tamní bystřince, procvičili paměť hrou na zapamatování si kódů, smsek a nechyběl ani postřeh.

Vše jsme si užili plnými doušky a těšíme se na příště.
Fotky z pobytu naleznete zde.

L. Krabcová, A. Eibl

Schůzka ŠD

Schůzka rodičů prvňáků s vychovatelkami ŠD se bude konat ve středu 28. 8. od 16:00 v školní družině.

Organizace začátku školního roku 2019/2020

Pondělí 2. 9. – 1. školní den:

Úterý 3. 9.:
Žáci 1. ročníku: 8:00 — 9:40
Žáci 2. — 5. ročníku: 8:00 — 11:40
Žáci 6. — 9. ročníku: 8:00 — 11:40 (budou končit během 4. vyučovací hodiny)

V pondělí 2. 9. a v úterý 3. 9. vydává jídelna obědy 11:20 — 12:30

Středa 4. 9. — pátek 6. 9.:
vyučování podle rozvrhu
bez odpoledního vyučování