Třeťáci na ozdravném pobytu v Kytlicích

Žáci třetích ročníků prožili úžasný týden v Kytlicích v penzionu U Skály.

Děti byly v jednom kuse zaměstnány známými i neznámými sportovními aktivitami. Hrály vybíjenou s mega míčem, vybíjenou šoupáním létajícího talíře "frisbeečka"  zvanou ULAC, tančily na elektronických podložkách podle rytmu, hádaly znělky ze známých pohádek a filmů pomocí audiostop tlačítek, vyzkoušely si bunge running, běh s připoutáním na natahovací lano a podnikaly další zajímavé činnosti v doprovodu instruktorů Kačky, Edity a Martina ze společnosti Spofesta s.r.o.

Počasí nám přálo tak, že jsme si vyšlápli k rybníku, lesnímu divadlu, zahráli úsměvné scénky, vystavěli pár domečků pro zvířátka, smočili nohy v tamní bystřince, procvičili paměť hrou na zapamatování si kódů, smsek a nechyběl ani postřeh.

Vše jsme si užili plnými doušky a těšíme se na příště.
Fotky z pobytu naleznete zde.

L. Krabcová, A. Eibl

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Ředitelky a ředitelé základních škol podle § 46 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, stanovují den zápisu do prvních ročníků základních škol v Děčíně pro školní rok 2019/2020 na pátek 12. dubna 2019 v době od 8 do 17 hodin.

Zapsány mohou být děti, které do 31. srpna 2019 dovrší šestého roku věku.

Třídní schůzky a přijímačky na SŠ

Třídní schůzky se budou konat v úterý 16. dubna od 17:00.

Ve dnech 12. a 15. dubna se konají přijímací zkoušky na střední školy. Žáci 9. tříd, kteří se zkoušek nezúčastní, mají zkráceno vyučování do 11:40.