Socks for Life – ponožtičky odeslány

Jak jsme vás v září informovali, zapojili jsme se do projektu organizace Nedoklubko „Socks for Life“ a sbírali jsme ponožtičky pro nedonošená miminka. Během jednoho měsíce se nám podařilo nashromáždit 118 párů malých ponožek, které jsme v pondělí 23. října předali paní Ivě Hránkové, jedné z našich maminek, která pracuje v ústecké nemocnici na oddělení pro předčasně narozená miminka. Paní Hránková naši sbírku předá organizátorům z Nedoklubka a my pevně věříme, že i díky našemu daru se podaří dosáhnout Ponožkového rekordu. Více o organizaci Nedoklubko si můžete přečíst zde.

Tímto děkujeme všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy, kteří se této dobročinné sbírky zúčastnili – jste skvělí. A pár foteček naleznete v naší fotogalerii.

M. Jílková

Schůzka ŠD

Schůzka rodičů prvňáků s vychovatelkami ŠD se bude konat ve středu 28. 8. od 16:00 v školní družině.

Organizace začátku školního roku 2019/2020

Pondělí 2. 9. – 1. školní den:

Úterý 3. 9.:
Žáci 1. ročníku: 8:00 — 9:40
Žáci 2. — 5. ročníku: 8:00 — 11:40
Žáci 6. — 9. ročníku: 8:00 — 11:40 (budou končit během 4. vyučovací hodiny)

V pondělí 2. 9. a v úterý 3. 9. vydává jídelna obědy 11:20 — 12:30

Středa 4. 9. — pátek 6. 9.:
vyučování podle rozvrhu
bez odpoledního vyučování