Socks for Life – ponožtičky odeslány

Jak jsme vás v září informovali, zapojili jsme se do projektu organizace Nedoklubko „Socks for Life“ a sbírali jsme ponožtičky pro nedonošená miminka. Během jednoho měsíce se nám podařilo nashromáždit 118 párů malých ponožek, které jsme v pondělí 23. října předali paní Ivě Hránkové, jedné z našich maminek, která pracuje v ústecké nemocnici na oddělení pro předčasně narozená miminka. Paní Hránková naši sbírku předá organizátorům z Nedoklubka a my pevně věříme, že i díky našemu daru se podaří dosáhnout Ponožkového rekordu. Více o organizaci Nedoklubko si můžete přečíst zde.

Tímto děkujeme všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy, kteří se této dobročinné sbírky zúčastnili – jste skvělí. A pár foteček naleznete v naší fotogalerii.

M. Jílková

Vánoční trhy

Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.