Socks for Life – ponožtičky odeslány

Jak jsme vás v září informovali, zapojili jsme se do projektu organizace Nedoklubko „Socks for Life“ a sbírali jsme ponožtičky pro nedonošená miminka. Během jednoho měsíce se nám podařilo nashromáždit 118 párů malých ponožek, které jsme v pondělí 23. října předali paní Ivě Hránkové, jedné z našich maminek, která pracuje v ústecké nemocnici na oddělení pro předčasně narozená miminka. Paní Hránková naši sbírku předá organizátorům z Nedoklubka a my pevně věříme, že i díky našemu daru se podaří dosáhnout Ponožkového rekordu. Více o organizaci Nedoklubko si můžete přečíst zde.

Tímto děkujeme všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy, kteří se této dobročinné sbírky zúčastnili – jste skvělí. A pár foteček naleznete v naší fotogalerii.

M. Jílková

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018