Socks for Life – ponožtičky odeslány

Jak jsme vás v září informovali, zapojili jsme se do projektu organizace Nedoklubko „Socks for Life“ a sbírali jsme ponožtičky pro nedonošená miminka. Během jednoho měsíce se nám podařilo nashromáždit 118 párů malých ponožek, které jsme v pondělí 23. října předali paní Ivě Hránkové, jedné z našich maminek, která pracuje v ústecké nemocnici na oddělení pro předčasně narozená miminka. Paní Hránková naši sbírku předá organizátorům z Nedoklubka a my pevně věříme, že i díky našemu daru se podaří dosáhnout Ponožkového rekordu. Více o organizaci Nedoklubko si můžete přečíst zde.

Tímto děkujeme všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy, kteří se této dobročinné sbírky zúčastnili – jste skvělí. A pár foteček naleznete v naší fotogalerii.

M. Jílková

Návštěva Mikuláše

Mikuláš, andělé a čerti tentokrát ze třídy 9. A navštívili s nadílkou děti v MŠ Na Pěšině, Dětské skupině Motýlek (MC Bělásek) i na prvním stupni ZŠ.

Sportovní dny 2018