Rozpis kurzu angličtiny s rodilým mluvčím (19. - 23. 11. 2018)

Kurz bude probíhat v rámci běžné výuky, pouze na 3 hodiny denně budou přihlášení žáci s lektorem angličtiny, kterým bude pan Noah Krause z USA.

Výuka bude probíhat v učebně cizích jazyků podle následujícího rozvrhu:

skupina A – žáci 6. a 7. ročníků

skupina B – žáci 8. 9. ročníků

Pozor: Pokud mají přihlášení žáci výuku s Noahem do 13.30 a navazuje jim odpolední vyučování, mohou se z něj omluvit. Pokud na něj přesto budou chtít jít, dojdou si na oběd a do výuky mohou přijít až ve 14.00. I to ale musí oznámit vyučujícímu, kterého na odpolední vyučování mají.

Na středu 21. 11. předběžně chystáme odpolední návštěvu zoo, kam by nás s Noahem mohli doprovodit i žáci. Vše bude upřesněno a včas oznámeno na školním Facebooku.

V případě nejasností mne kontaktujte přímo ve škole nebo na mailu: jilkova.zsbynov@seznam.cz