Podzimní kurz s Noahem - přihlášky

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. A opět přivítáme Noaha Krauseho. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Vzhledem ke zkušenostem z minulých let, kdy byl o kurz velký zájem, doporučuji vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd, v současné době zjišťujeme zájem. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, ráda Vám je zodpovím na e-mailu jilkova.zsbynov@seznam.cz.

Michaela Jílková

Návštěva Mikuláše

Mikuláš, andělé a čerti tentokrát ze třídy 9. A navštívili s nadílkou děti v MŠ Na Pěšině, Dětské skupině Motýlek (MC Bělásek) i na prvním stupni ZŠ.

Sportovní dny 2018