Odpoledne s knížkou - pozvánka

Odpoledne s knížkou -  pozvánkaDovolujeme si Vás pozvat na 2. ročník Odpoledne s knížkou, který se koná ve středu 28. 3. 2018 od 13.30 do 17 hodin ve vestibulu školy. Tradičně  bude probíhat burza knih, kde si můžete vyměnit svou  knížku za jinou, kterou jste ještě nečetli, pro velké i malé znalce knih jsou připraveny soutěže a v našem workshopu si budete moci vyrobit vlastní obal na knihu. Ve 14.15 bude probíhat čtení dětem a v 16.15 nám přijde přečíst svou vlastní tvorbu náš bývalý žák Jakub.  Přijďte mezi nás, jistě nebudete zklamáni. A když vše dobře dopadne, budete si při odchodu moci dát i skvělou cukrovou vatu. ;)
Pozvánku na akci naleznete zde.

Úspěchy ve vybíjené

Po vítězství v okresním kole ve vybíjené zopakovali naši mladší žáci v krajském finále v Chomutově vynikající výkon a vybojovali skvělé druhé místo. Naši kluci byli také vyhlášeni nejlépe chytajícím družstvem turnaje. Blahopřejeme!

Fotografie tříd 2016/2017