Odpoledne s knížkou - pozvánka

Odpoledne s knížkou -  pozvánkaDovolujeme si Vás pozvat na 2. ročník Odpoledne s knížkou, který se koná ve středu 28. 3. 2018 od 13.30 do 17 hodin ve vestibulu školy. Tradičně  bude probíhat burza knih, kde si můžete vyměnit svou  knížku za jinou, kterou jste ještě nečetli, pro velké i malé znalce knih jsou připraveny soutěže a v našem workshopu si budete moci vyrobit vlastní obal na knihu. Ve 14.15 bude probíhat čtení dětem a v 16.15 nám přijde přečíst svou vlastní tvorbu náš bývalý žák Jakub.  Přijďte mezi nás, jistě nebudete zklamáni. A když vše dobře dopadne, budete si při odchodu moci dát i skvělou cukrovou vatu. ;)
Pozvánku na akci naleznete zde.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Ředitelky a ředitelé základních škol podle § 46 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, stanovují den zápisu do prvních ročníků základních škol v Děčíně pro školní rok 2019/2020 na pátek 12. dubna 2019 v době od 8 do 17 hodin.

Zapsány mohou být děti, které do 31. srpna 2019 dovrší šestého roku věku.

Třídní schůzky a přijímačky na SŠ

Třídní schůzky se budou konat v úterý 16. dubna od 17:00.

Ve dnech 12. a 15. dubna se konají přijímací zkoušky na střední školy. Žáci 9. tříd, kteří se zkoušek nezúčastní, mají zkráceno vyučování do 11:40.