Naši žáci bodují na olympiádách

V pondělí 18. ledna proběhlo na děčínském magistrátu okresní kolo dějepisné olympiády. Barvy naší školy hájil Dan Vogel z 9. B -  a hájil je bravurně. Umístil se na skvělém 2. místě a postupuje do kola krajského, které se bude konat 21. března v Ústí nad Labem.

Aby toho Dan neměl málo, hned druhý den se zúčastnil olympiády matematické. Společně s ním naši školu reprezentovali Eliška Vejnarová z 9. B a kluci z 5. B – Dan Havlík a Dan Diaz. A také zde naše děti slavily úspěch. Dan Vogel s Eliškou jako úspěšní řešitelé postupují do krajského kola, které proběhne rovněž v Ústí, a to 22. března. Dan bude mít pěkně napilno, ale my mu věříme. Také Dan Diaz se stal úspěšným řešitelem, bohužel, v kategorii 5. tříd končí olympiáda právě okresním kolem, takže dál nepostupuje.

Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci a postupujícím budeme držet pěsti v dalších kolech.

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018