Naši žáci bodují na olympiádách

V pondělí 18. ledna proběhlo na děčínském magistrátu okresní kolo dějepisné olympiády. Barvy naší školy hájil Dan Vogel z 9. B -  a hájil je bravurně. Umístil se na skvělém 2. místě a postupuje do kola krajského, které se bude konat 21. března v Ústí nad Labem.

Aby toho Dan neměl málo, hned druhý den se zúčastnil olympiády matematické. Společně s ním naši školu reprezentovali Eliška Vejnarová z 9. B a kluci z 5. B – Dan Havlík a Dan Diaz. A také zde naše děti slavily úspěch. Dan Vogel s Eliškou jako úspěšní řešitelé postupují do krajského kola, které proběhne rovněž v Ústí, a to 22. března. Dan bude mít pěkně napilno, ale my mu věříme. Také Dan Diaz se stal úspěšným řešitelem, bohužel, v kategorii 5. tříd končí olympiáda právě okresním kolem, takže dál nepostupuje.

Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci a postupujícím budeme držet pěsti v dalších kolech.

Vánoční trhy

Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.