Naši žáci bodují na olympiádách

V pondělí 18. ledna proběhlo na děčínském magistrátu okresní kolo dějepisné olympiády. Barvy naší školy hájil Dan Vogel z 9. B -  a hájil je bravurně. Umístil se na skvělém 2. místě a postupuje do kola krajského, které se bude konat 21. března v Ústí nad Labem.

Aby toho Dan neměl málo, hned druhý den se zúčastnil olympiády matematické. Společně s ním naši školu reprezentovali Eliška Vejnarová z 9. B a kluci z 5. B – Dan Havlík a Dan Diaz. A také zde naše děti slavily úspěch. Dan Vogel s Eliškou jako úspěšní řešitelé postupují do krajského kola, které proběhne rovněž v Ústí, a to 22. března. Dan bude mít pěkně napilno, ale my mu věříme. Také Dan Diaz se stal úspěšným řešitelem, bohužel, v kategorii 5. tříd končí olympiáda právě okresním kolem, takže dál nepostupuje.

Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci a postupujícím budeme držet pěsti v dalších kolech.

Závěr 1. pololetí 2018/2019

1. pololetí školního roku 2018/2019 končí ve čtvrtek 31. ledna − třídní učitelky a učitelé předají žákům výpis z vysvědčení. Zhodnocení pololetí proběhne ve třídách na 1. stupni 4. a na 2. stupni 5. vyučovací hodinu. Vyučování končí po těchto hodinách, na 1. stupni v 11:40 a na 2. stupni ve 12:35. Jídelna vydává obědy do 13:30.
Jednodenní pololetní prázdniny jsou v pátek 1. února.