Naši žáci bodovali ve vybíjené

Naši žáci bodovali ve vybíjenéV minulém týdnu proběhl na ZŠ Miroslava Tyrše turnaj ve vybíjené školních družstev. Chlapci soutěžili v úterý 9. 4., dívky pak o den později, ve středu 10. 4. Obě družstva předvedla skvělé výkony a odvezla si medaile za 1. místa. Odměnou jim je postup do krajského kola, které se odehraje v Chomutově ve dnech 26. 4. (dívky) a 30. 4. (chlapci). Všem zúčastněným gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalším kole.
Fotografie z obou turnajů naleznete v naší fotogalerii. Za fotky děkujeme jedné z maminek, paní Daně Škodové.

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 24. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (5 dní) z technických důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s rekonstrukcí budov ZŠ.