Login

Kurz angličtiny - týden s Noahem

V týdnu od 16. 5. - 20. 5. jsme na naší škole, ve spolupráci s agenturou TalkTalk, realizovali kurz výuky anglického jazyka s rodilým mluvčím. V pondělí jsme proto přivítali pana Noaha Krauseho z USA. Kurzu se zúčastnilo celkem 44 žáků, z toho 24 ze 7. a 8. ročníků a 20 deváťáků. Děti s Noahem hrály různé hry, podívaly se společně i do lesa v okolí školy, kde rozšiřovaly svou slovní zásobu.

Již po prvním dnu jsme od žáků měli velmi kladné ohlasy, Noah si děti svou bezprostředností okamžitě získal. Žáci si pochvalovali nejen styl jeho výuky, ale i jeho přístup a mnozí se chlubili, jak se jim už rozšířila slovní zásoba. Nemenší byla radost z toho, že se s Noahem dokáží domluvit pouze anglicky, protože děti často cítí ostych a mají strach z chybování. To tady ale vůbec nehrálo roli - zapojeni byli všichni, všichni si byli sobě rovni a všichni si to báječně užili. Však se můžete sami přesvědčit z fotek. O to smutnější bylo páteční loučení. Noah na konci kurzu rozdal žákům certifikáty o absolvování kurzu, na oplátku dostal od některých žáků malé dárky na památku.

Protože kurz byl velmi úspěšný, projevily děti zájem o pokračování v dalším školním roce. I Noah by se do naší školy rád vrátil, protože se mu u nás hodně líbilo. Proto, pokud se najde dostatečný počet zájemců a vhodný termín, se pokusíme kurz zrealizovat znovu.

Fotografie nalezenete na odkazu http://www.zsbynov.cz/i-alba-kurz-anglictiny-ty-120

Zároveň prosím žáky, kteří ještě mají nějaké fotky a chtěli by je zveřejnit na školním webu, pošlete mi je na e-mail jilkova.zsbynov@seznam.cz.

Děkuji
                                                                                                                              

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Vánoční trhy

obrázek
Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

obrázek

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

obrázek
Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.

Vchod do školní družiny

Jako vchod do ŠD se bude nadále využívat zadní vchod od hřiště. Tento prostor je momentálně staveništěm, procházejte zde prosím se zvýšenou opatrností. Děkujeme.

Fotografie tříd 2017/2018

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek

Objednávky jídel na internetu zde

Domů Zš a Mš Na Pěšině
.28. 9. - 2. 10. 2015

Pondělí Státní svátek - Nevaří se

Úterý Zelňačka
Rybí prsty - děti, smaž.rybí filé - dospělí, brambory, yofresh, obloha
Zelený čaj

Středa Kroupová polévka
I Milánské špagety, strouhaný sýr, džus
II Kynutý koláč se švestkami a mákem, kakao

Čtvrtek Vločková polévka
Kuřecí maso po čínsku, rýže
Džus, ovoce

Pátek Gulášová polévka
I Hrachová kaše, párek, okurka
II Zeleninové lečo, chleba
Ovocný čaj

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign