Kurz angličtiny s rodilým mluvčím na 2. stupni

V uplynulém týdnu proběhl ve spolupráci s agenturou English Focus už počtvrté kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím. A opět s Noahem Krause, kterého děti znají z uplynulých let. Hlavním cílem této akce je zbavit děti ostychu z cizího jazyka, a to se, myslím, zadařilo. Kurzu se zúčastnilo celkem 40 žáků ve dvou skupinách (6. + 7. ročník a 8. + 9. ročník) a rozhodně nikdo z nich nelituje. Od Noaha se děti dozvěděly spoustu nových informací, zahrály si hry, procvičovaly konverzaci, to vše zábavnou formou. Na oplátku jsme s několika kluky vzali ve středu Noaha do děčínského muzea, z něhož byl nadšený. Ve čtvrtek, kdy se v USA, odkud Noah pochází, slaví Den díkůvzdání, přinesly děti přání k tomuto svátku. Prostě vládla pohodová atmosféra jako vždy.  A já už nyní mohu slíbit, že Noaha na naší škole přivítáme brzy znovu.

Pár obrázků z Noahova pobytu najdete v naší fotogalerii

M. Jílková