Kreativní workshop s firmou INO

Kreativní workshop s firmou INOV úterý 15. května proběhl na naší škole kreativní workshop, který jsme uspořádali ve spolupráci s firmou Interpap Office, s.r.o. Při této příležitosti naši školu navštívili učitelé z většiny děčínských škol, ale také třeba z Jílového, aby se společně seznámili nejen s nabídkou papírenských výrobků, které lze použít pro výtvarné tvoření s žáky, ale především abychom si my všichni vyzkoušeli práci s těmito výrobky a něčemu novému se i přiučili. Protože zájem byl veliký, konal se workshop ve dvou fázích, od 12.00 a od 14.00. Všichni přítomní ho zhodnotili jako přínosný a za naši školu se těšíme na další spolupráci. Další momentky z akce naleznete v naší fotogalerii.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Ředitelky a ředitelé základních škol podle § 46 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, stanovují den zápisu do prvních ročníků základních škol v Děčíně pro školní rok 2019/2020 na pátek 12. dubna 2019 v době od 8 do 17 hodin.

Zapsány mohou být děti, které do 31. srpna 2019 dovrší šestého roku věku.

Třídní schůzky a přijímačky na SŠ

Třídní schůzky se budou konat v úterý 16. dubna od 17:00.

Ve dnech 12. a 15. dubna se konají přijímací zkoušky na střední školy. Žáci 9. tříd, kteří se zkoušek nezúčastní, mají zkráceno vyučování do 11:40.