Kreativní workshop s firmou INO

Kreativní workshop s firmou INOV úterý 15. května proběhl na naší škole kreativní workshop, který jsme uspořádali ve spolupráci s firmou Interpap Office, s.r.o. Při této příležitosti naši školu navštívili učitelé z většiny děčínských škol, ale také třeba z Jílového, aby se společně seznámili nejen s nabídkou papírenských výrobků, které lze použít pro výtvarné tvoření s žáky, ale především abychom si my všichni vyzkoušeli práci s těmito výrobky a něčemu novému se i přiučili. Protože zájem byl veliký, konal se workshop ve dvou fázích, od 12.00 a od 14.00. Všichni přítomní ho zhodnotili jako přínosný a za naši školu se těšíme na další spolupráci. Další momentky z akce naleznete v naší fotogalerii.