Kreativní workshop s firmou INO

Kreativní workshop s firmou INOV úterý 15. května proběhl na naší škole kreativní workshop, který jsme uspořádali ve spolupráci s firmou Interpap Office, s.r.o. Při této příležitosti naši školu navštívili učitelé z většiny děčínských škol, ale také třeba z Jílového, aby se společně seznámili nejen s nabídkou papírenských výrobků, které lze použít pro výtvarné tvoření s žáky, ale především abychom si my všichni vyzkoušeli práci s těmito výrobky a něčemu novému se i přiučili. Protože zájem byl veliký, konal se workshop ve dvou fázích, od 12.00 a od 14.00. Všichni přítomní ho zhodnotili jako přínosný a za naši školu se těšíme na další spolupráci. Další momentky z akce naleznete v naší fotogalerii.

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018