Kreativní workshop s firmou INO

Kreativní workshop s firmou INOV úterý 15. května proběhl na naší škole kreativní workshop, který jsme uspořádali ve spolupráci s firmou Interpap Office, s.r.o. Při této příležitosti naši školu navštívili učitelé z většiny děčínských škol, ale také třeba z Jílového, aby se společně seznámili nejen s nabídkou papírenských výrobků, které lze použít pro výtvarné tvoření s žáky, ale především abychom si my všichni vyzkoušeli práci s těmito výrobky a něčemu novému se i přiučili. Protože zájem byl veliký, konal se workshop ve dvou fázích, od 12.00 a od 14.00. Všichni přítomní ho zhodnotili jako přínosný a za naši školu se těšíme na další spolupráci. Další momentky z akce naleznete v naší fotogalerii.

Závěr 1. pololetí 2018/2019

1. pololetí školního roku 2018/2019 končí ve čtvrtek 31. ledna − třídní učitelky a učitelé předají žákům výpis z vysvědčení. Zhodnocení pololetí proběhne ve třídách na 1. stupni 4. a na 2. stupni 5. vyučovací hodinu. Vyučování končí po těchto hodinách, na 1. stupni v 11:40 a na 2. stupni ve 12:35. Jídelna vydává obědy do 13:30.
Jednodenní pololetní prázdniny jsou v pátek 1. února.