Informace ke Dnům IZS

V pondělí 30. května a v úterý 31. května na naší škole proběhnou, ve spolupráci s Policií ČR, Českým červeným křížem, Hasičským záchranným sborem, jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Boletic a Městskou policií,  Dny Integrovaného záchranného systému.

Organizace:
Pondělí 30. května - 2. stupeň, žáci se sejdou v 8.00 na školním hřišti.
Úterý 31. května - 1. stupeň, žáci se sejdou v 8.00 ve třídách, akce začíná v 8.30.
Předpokládaný konec je v oba dny do 12.00 hodin.
S sebou vhodné, nejlépe sportovní, oblečení a obuv, svačinu, pití a dobrou náladu.

V případě nepříznivého počasí bude většina aktivit přesunuta do prostor školy, ale hasiči a dopravní policie budou venku i v nečasu, tudíž doporučujeme i pláštěnky nebo bundy s kapucí.

Schůzka ŠD

Schůzka rodičů prvňáků s vychovatelkami ŠD se bude konat ve středu 28. 8. od 16:00 v školní družině.

Organizace začátku školního roku 2019/2020

Pondělí 2. 9. – 1. školní den:

Úterý 3. 9.:
Žáci 1. ročníku: 8:00 — 9:40
Žáci 2. — 5. ročníku: 8:00 — 11:40
Žáci 6. — 9. ročníku: 8:00 — 11:40 (budou končit během 4. vyučovací hodiny)

V pondělí 2. 9. a v úterý 3. 9. vydává jídelna obědy 11:20 — 12:30

Středa 4. 9. — pátek 6. 9.:
vyučování podle rozvrhu
bez odpoledního vyučování