Informace ke Dnům IZS

V pondělí 30. května a v úterý 31. května na naší škole proběhnou, ve spolupráci s Policií ČR, Českým červeným křížem, Hasičským záchranným sborem, jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Boletic a Městskou policií,  Dny Integrovaného záchranného systému.

Organizace:
Pondělí 30. května - 2. stupeň, žáci se sejdou v 8.00 na školním hřišti.
Úterý 31. května - 1. stupeň, žáci se sejdou v 8.00 ve třídách, akce začíná v 8.30.
Předpokládaný konec je v oba dny do 12.00 hodin.
S sebou vhodné, nejlépe sportovní, oblečení a obuv, svačinu, pití a dobrou náladu.

V případě nepříznivého počasí bude většina aktivit přesunuta do prostor školy, ale hasiči a dopravní policie budou venku i v nečasu, tudíž doporučujeme i pláštěnky nebo bundy s kapucí.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Ředitelky a ředitelé základních škol podle § 46 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, stanovují den zápisu do prvních ročníků základních škol v Děčíně pro školní rok 2019/2020 na pátek 12. dubna 2019 v době od 8 do 17 hodin.

Zapsány mohou být děti, které do 31. srpna 2019 dovrší šestého roku věku.

Třídní schůzky a přijímačky na SŠ

Třídní schůzky se budou konat v úterý 16. dubna od 17:00.

Ve dnech 12. a 15. dubna se konají přijímací zkoušky na střední školy. Žáci 9. tříd, kteří se zkoušek nezúčastní, mají zkráceno vyučování do 11:40.