Informace ke Dnům IZS

V pondělí 30. května a v úterý 31. května na naší škole proběhnou, ve spolupráci s Policií ČR, Českým červeným křížem, Hasičským záchranným sborem, jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Boletic a Městskou policií,  Dny Integrovaného záchranného systému.

Organizace:
Pondělí 30. května - 2. stupeň, žáci se sejdou v 8.00 na školním hřišti.
Úterý 31. května - 1. stupeň, žáci se sejdou v 8.00 ve třídách, akce začíná v 8.30.
Předpokládaný konec je v oba dny do 12.00 hodin.
S sebou vhodné, nejlépe sportovní, oblečení a obuv, svačinu, pití a dobrou náladu.

V případě nepříznivého počasí bude většina aktivit přesunuta do prostor školy, ale hasiči a dopravní policie budou venku i v nečasu, tudíž doporučujeme i pláštěnky nebo bundy s kapucí.

Vánoční trhy

Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.