Login

Druhé kolo Děčínské školní ligy v mini házené se odehrálo v areálu Kocanda Děčín

Dne 20 května  se za slunečného počasí odehrálo další kolo Děčínské školní ligy v mini házené, tentokrát  pro žáky  4. a 5. tříd. 
 
Turnaje se zúčastnilo celkem osm  základních škol, z nichž se sestavilo osm družstev. . 
Turnaj byl odehrán v novém systému, kdy byly jednotlivé týmy rozděleny do dvou skupin. Z každé skupiny se nakonec vytřídily dva nejlepší týmy, které se nakonec utkaly ve finále systémem každý s každým. Hrací doba byla nastavena na 2x10 minut s tříminutovou přestávkou. Do  finále se nakonec  probojovala družstva ZŠ Na Pěšině z Bynova a  celek ze ZŠ Komenského. Finále  jasně ovládl celek  ZŠ Komenského
 Konečné pořadí turnaje: 1. ZŠ Komenského 2. ZŠ Na Pěšině  3. ZŠ Kamenická   4. ZŠ Vojanova 5. ZŠ  Jílové  6. ZŠ Dr. Tyrše.  7. ZŠ Libouchec 8. ZŠ Máchovo náměstí 
 
Při vyhlášení turnaje dostala všechna družstva odměnu ve formě sladkostí a vítězové obdrželi zlaté medaile od pana Martina Šotka, který zároveň turnaj slavnostně ukončil.
 
 Jsme velmi rádi, že se tato akce vydařila. Všichni zúčastnění, ať již děti či dospělí, byli velmi pozitivně naladěni. Pevně věříme, že tato tradice bude pokračovat i nadále a do Děčínské školní ligy v mini házené se přihlásí také další základní školy. Děkujeme za podporu Statutárnímu městu Děčín, Českému svazu házené a oddílu házené TJ Slavoj Děčín. Všem, kteří nám tuto akci pomohli realizovat a také těm, kteří se zúčastnili a předvedli výborné sportovní výkony, patří obrovský dík.
 Těšíme se na další spolupráci!
text a foto: Antonín Čajka
http://www.zsbynov.cz/i-alba-turnaj-mini-hazene-2-127

--

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Zápis do 1. ročníku ZŠ

obrázek
Ředitelky a ředitelé základních škol podle § 46 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, stanovují den zápisu do prvních ročníků základních škol v Děčíně pro školní rok 2019/2020 na pátek 12. dubna 2019 v době od 8 do 17 hodin.

Zapsány mohou být děti, které do 31. srpna 2019 dovrší šestého roku věku.

Třídní schůzky a přijímačky na SŠ

Třídní schůzky se budou konat v úterý 16. dubna od 17:00.

Ve dnech 12. a 15. dubna se konají přijímací zkoušky na střední školy. Žáci 9. tříd, kteří se zkoušek nezúčastní, mají zkráceno vyučování do 11:40.

Fotografie tříd 2017/2018

obrázek

Aktuální jídelníček

obrázek

Objednávky jídel na internetu zde

Domů Zš a Mš Na Pěšině
.28. 9. - 2. 10. 2015

Pondělí Státní svátek - Nevaří se

Úterý Zelňačka
Rybí prsty - děti, smaž.rybí filé - dospělí, brambory, yofresh, obloha
Zelený čaj

Středa Kroupová polévka
I Milánské špagety, strouhaný sýr, džus
II Kynutý koláč se švestkami a mákem, kakao

Čtvrtek Vločková polévka
Kuřecí maso po čínsku, rýže
Džus, ovoce

Pátek Gulášová polévka
I Hrachová kaše, párek, okurka
II Zeleninové lečo, chleba
Ovocný čaj

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign