Divadelní kroužek vystupoval v Jílovém

Divadelní kroužek vystupoval v JílovémNáš divadelní kroužek byl pozván, aby zahrál na zámku v Jílovém. Na představení jsme pilně nacvičovali, díky jílovské kulturní referentce, paní Hlinkové, se dvě zkoušky odehrály přímo na zámku. Den D nastal na 3. adventní neděli, 11. prosince. Samotné nás překvapilo, kolik lidí se sešlo v hledišti. A nebyli to jen příbuzní našich malých herců, ale přišli se podívat i lidé, kteří se přesunuli z vedlejšího sálu, kde probíhaly vánoční dílničky. Těsně před začátkem vystoupení bylo hlediště téměř plné a na naše hvězdy začala dopadat tréma. Ale rychle jí překonaly a mezi jednotlivými čísly i na závěr se všichni dočkali zaslouženého potlesku.
Děkujeme paní Hlinkové za možnost představit se na skutečném jevišti a těšíme se na další spolupráci. Děkujeme také všem rodičům, kteří svou obětavostí umožnili dětem všechny zkoušky (a že jich nebylo málo), pomáhali dětem s kostýmy a dopravili je na zámek i o víkendu. A v neposlední řadě děkujeme za zdokumentování představení panu Milanu Imríškovi, jehož fotkami se můžete pokochat zde:

Děkujeme a přejeme všem krásné, klidné a pohodové vánoční svátky.

Michaela Jílková, Pavla Dvořáková a všichni skvělí herci :)

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018