Divadelní kroužek vystoupil v děčínském divadle.

V pátek 3. června se v Městské divadle děčín konal již tradiční galavečer Studenti sobě, kde se mohou představit žáci všech děčínských základních a středních škol. Takže náš divadelní kroužek nemohl chybět.

Zahráli jsme dvě představení: Napoleon a Marie Antoinetta měli na veřejnosti premiéru, druhým představením byla Mafie, která se nám osvědčila již na vystoupení v Jílovém.  Naše děti zahrály skvěle a na divácích bylo vidět, že jsme pobavili. Po skončení galavečera následoval raut pro všechny vystupujícíc, kde jsme poseděli a popovídali si. Podrobnější informace o tom, jak vše probíhalo, se dočtete ve školním časopisu, který vyjde na konci měsíce.
Na závěr je nutno všechny naše herce pochválit nejen za skvělé herecké výkony, ale také za ukázkové chování, které předvedli nejen v zákulisí, kde byli ticho jako myšky, aby nerušili vystoupení, ale také na rautu. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018