Divadelní kroužek vystoupil v děčínském divadle.

V pátek 3. června se v Městské divadle děčín konal již tradiční galavečer Studenti sobě, kde se mohou představit žáci všech děčínských základních a středních škol. Takže náš divadelní kroužek nemohl chybět.

Zahráli jsme dvě představení: Napoleon a Marie Antoinetta měli na veřejnosti premiéru, druhým představením byla Mafie, která se nám osvědčila již na vystoupení v Jílovém.  Naše děti zahrály skvěle a na divácích bylo vidět, že jsme pobavili. Po skončení galavečera následoval raut pro všechny vystupujícíc, kde jsme poseděli a popovídali si. Podrobnější informace o tom, jak vše probíhalo, se dočtete ve školním časopisu, který vyjde na konci měsíce.
Na závěr je nutno všechny naše herce pochválit nejen za skvělé herecké výkony, ale také za ukázkové chování, které předvedli nejen v zákulisí, kde byli ticho jako myšky, aby nerušili vystoupení, ale také na rautu. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Ředitelky a ředitelé základních škol podle § 46 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, stanovují den zápisu do prvních ročníků základních škol v Děčíně pro školní rok 2019/2020 na pátek 12. dubna 2019 v době od 8 do 17 hodin.

Zapsány mohou být děti, které do 31. srpna 2019 dovrší šestého roku věku.

Třídní schůzky a přijímačky na SŠ

Třídní schůzky se budou konat v úterý 16. dubna od 17:00.

Ve dnech 12. a 15. dubna se konají přijímací zkoušky na střední školy. Žáci 9. tříd, kteří se zkoušek nezúčastní, mají zkráceno vyučování do 11:40.