Divadelní kroužek vystoupil v děčínském divadle.

V pátek 3. června se v Městské divadle děčín konal již tradiční galavečer Studenti sobě, kde se mohou představit žáci všech děčínských základních a středních škol. Takže náš divadelní kroužek nemohl chybět.

Zahráli jsme dvě představení: Napoleon a Marie Antoinetta měli na veřejnosti premiéru, druhým představením byla Mafie, která se nám osvědčila již na vystoupení v Jílovém.  Naše děti zahrály skvěle a na divácích bylo vidět, že jsme pobavili. Po skončení galavečera následoval raut pro všechny vystupujícíc, kde jsme poseděli a popovídali si. Podrobnější informace o tom, jak vše probíhalo, se dočtete ve školním časopisu, který vyjde na konci měsíce.
Na závěr je nutno všechny naše herce pochválit nejen za skvělé herecké výkony, ale také za ukázkové chování, které předvedli nejen v zákulisí, kde byli ticho jako myšky, aby nerušili vystoupení, ale také na rautu. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Vánoční trhy

Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.