Divadelní kroužek vystoupil v ČČK

Ani v novém roce nezahálíme a po dlouhé době jsme s divadelním kroužkem vystupovali mimo školu. A to hned dvakrát. Naši žáci svou hrou Stvoření světa potěšili seniory v Českém červeném kříži. 29. ledna jsme se představili na Teplické ulici v Domově se zvláštním režimem. Všichni herci byli překvapeni malými prostory, v nichž měli vystupovat. Nebyli by to ale oni, aby se s touto výzvou nepoprali s vervou a vše perfektně zvládli.   Po skončení hry byly děti pozvány na čaj a vynikající domácí bábovku. O osm dní později, 6. února, jsme vystoupili v Odlehčovací pobytové službě poblíž společenského domu Střelnice. Na malý prostor, kde museli žáci hrát, již byli všichni připraveni, a tak představení zvládli bravurně a s grácií. Po obou představeních byli odměněni potleskem od všech diváků.

My, žáci i jejich doprovod, jsme byli nadšeni, že jsme mohli udělat babičkám a dědečkům radost a zpříjemnit jim jedno zimní odpoledne. Loučili jsme se s úsměvy od ucha k uchu a již nyní se těšíme na další spolupráci.

Momentky z akce najdete v naší fotogalerii.

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018