Divadelní kroužek vystoupil v ČČK

Ani v novém roce nezahálíme a po dlouhé době jsme s divadelním kroužkem vystupovali mimo školu. A to hned dvakrát. Naši žáci svou hrou Stvoření světa potěšili seniory v Českém červeném kříži. 29. ledna jsme se představili na Teplické ulici v Domově se zvláštním režimem. Všichni herci byli překvapeni malými prostory, v nichž měli vystupovat. Nebyli by to ale oni, aby se s touto výzvou nepoprali s vervou a vše perfektně zvládli.   Po skončení hry byly děti pozvány na čaj a vynikající domácí bábovku. O osm dní později, 6. února, jsme vystoupili v Odlehčovací pobytové službě poblíž společenského domu Střelnice. Na malý prostor, kde museli žáci hrát, již byli všichni připraveni, a tak představení zvládli bravurně a s grácií. Po obou představeních byli odměněni potleskem od všech diváků.

My, žáci i jejich doprovod, jsme byli nadšeni, že jsme mohli udělat babičkám a dědečkům radost a zpříjemnit jim jedno zimní odpoledne. Loučili jsme se s úsměvy od ucha k uchu a již nyní se těšíme na další spolupráci.

Momentky z akce najdete v naší fotogalerii.