Divadelní kroužek na prvomájových oslavách

Jak jsme Vás již informovali, v neděli 1. května 2016, měl nás divadelní kroužek vystoupení na oslavách 1. máje v Jílovém. Děti zahrály scénky s názvem Mafie a staronovou TV Nohu s novým hereckým obsazením.

Ač jsme vystupovali těsně před polednem, své obecenstvo jsme si našli a podle výbuchů smíchu a potlesku i během představení si troufáme říct, že jsme přihlížející diváky dozajista pobavili. Což bylo ostatně naším cílem.

Velký dík patří nejen všem vystupujícím, ale také jejich rodičům, z nichž nás mnozí také přijeli podpořit. A v neposlední řadě chceme poděkovat hlavní organizátorce akce, paní Ivaně Matuškové, která nám toto veřejné vystoupení umožnila.

Momentky z akce naleznete ve fotogalerii a na facebookové stránce města Jílové.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Ředitelky a ředitelé základních škol podle § 46 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, stanovují den zápisu do prvních ročníků základních škol v Děčíně pro školní rok 2019/2020 na pátek 12. dubna 2019 v době od 8 do 17 hodin.

Zapsány mohou být děti, které do 31. srpna 2019 dovrší šestého roku věku.

Třídní schůzky a přijímačky na SŠ

Třídní schůzky se budou konat v úterý 16. dubna od 17:00.

Ve dnech 12. a 15. dubna se konají přijímací zkoušky na střední školy. Žáci 9. tříd, kteří se zkoušek nezúčastní, mají zkráceno vyučování do 11:40.