Divadelní kroužek na prvomájových oslavách

Jak jsme Vás již informovali, v neděli 1. května 2016, měl nás divadelní kroužek vystoupení na oslavách 1. máje v Jílovém. Děti zahrály scénky s názvem Mafie a staronovou TV Nohu s novým hereckým obsazením.

Ač jsme vystupovali těsně před polednem, své obecenstvo jsme si našli a podle výbuchů smíchu a potlesku i během představení si troufáme říct, že jsme přihlížející diváky dozajista pobavili. Což bylo ostatně naším cílem.

Velký dík patří nejen všem vystupujícím, ale také jejich rodičům, z nichž nás mnozí také přijeli podpořit. A v neposlední řadě chceme poděkovat hlavní organizátorce akce, paní Ivaně Matuškové, která nám toto veřejné vystoupení umožnila.

Momentky z akce naleznete ve fotogalerii a na facebookové stránce města Jílové.

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018