Dětský den

Dětský denV pátek 31. 5. oslavili žáci 2. stupně již tradičně Den dětí. Celé třídní kolektivy soutěžily v různých disciplínách, které si evidentně užívaly. Děti musely vylovit šifru ze zkumavky ukryté na dně lahve, povozily se v kolečku, sbíraly papírky brčkem, trošku si započítaly a vyzkoušely si několik různých štafet. Nádavkem pro ně bylo připraveno několik disciplín jen tak pro zábavu - prolézání obručí v uzavřeném kruhu, hledání dvojic poslepu, práskání nafukovacích balonků přivázaných k noze a velmi populární tanec kolem židlí, kde jsme se všichni pěkně nasmáli. Na konci dne všechby týmy obdržely sladké odměny. Děkujeme kolegům, kteří nám s jednotlivými diciplínami vypomohli a umožnili tím všem přítomným dětem oslavit jejich svátek. MJ&PB
Fotografie z akce naleznete zde.

Další akcí v rámci Dne dětí bylo 22. 5. zábavné dopoledne, které si v rámci vlastního projektu pro žáky 1. stupně připravili studentky a studenti z Evropské obchodní akademie. Páťáci a sedmáci navíc oslavili „Dětský den na lodi pro školy v Děčíně“ s exkurzí na remorkéru a projížďkou s výkladem lodí Bohemia po Labi.