Den dětí - Pevnost Bynovyard 2018

V pátek 1. června jsme již tradičně oslavili Den dětí. Stejně jako loni jsme připravili Pevnost Bynovyard, aktivity, do nichž se musely zapojit celé třídní kolektivy. Připraveno bylo 12 stanovišť, kde si děti mohly ověřit své dovednosti. Musely se prohrábnout ve vaničce s blátíčkem, aby vylovily požadované předměty, povozily se v zahradním kolečku řízeném „slepým“ vodičem, kterého navigoval cestující, absolvovaly Chaplinovu štafetu, balónkovou bojovku a spoustu dalších her. Počasí nám více než přálo, sluníčka bylo dokonce až moc, takže jsme pro děti připravili kyblíky, kde se mohly neustále osvěžovat a deváťáci, kteří s paní učitelkou Jílkovou a Pavlou Beranovou vše připravili, se na konci za odměnu dočkali kanonády vodními bombami. A co by to bylo za oslavu bez sladké odměny, která na všechny čekala po absolvování všech 12 disciplín. Podle ohlasů se akce dětem líbila a my už se těšíme na příští rok.

Fotky z akce naleznete zde.

Pozvánka na vystoupení divadelního kroužku

Informace k týdnu 16. – 20. 12. 2019

16. 12. – 19. 12.: vyučování podle rozvrhu bez odpoledního vyučování (7. - 9. hod.)
pátek 20. 12.: vánoční besídky, 1. st. – vyučování končí v 11:40, 2. st. – vyučování končí v průběhu 4. vyuč. hodiny (11:20 – 11:35); výdej obědů do 13:00
od 21. 12. 2019 do 5. 1. 2020 – vánoční prázdniny, škola začíná v pondělí 6. 1. 2020

Vánoční trhy

Tradiční prodejní vánoční trhy se konají ve středu 11. prosince a ve čtvrtek 12. prosince od 11:00 do 16:30 ve vestibulu školy. Vánoční výrobky budou nabízet a prodávat žáci devátých tříd. Všechny srdečně zveme!

Advent v Děčíně

Ohlédnutí za dobou minulou (vážně i nevážně)

Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve škole akce ke 30. výročí sametové revoluce.