Den dětí - Pevnost Bynovyard 2018

V pátek 1. června jsme již tradičně oslavili Den dětí. Stejně jako loni jsme připravili Pevnost Bynovyard, aktivity, do nichž se musely zapojit celé třídní kolektivy. Připraveno bylo 12 stanovišť, kde si děti mohly ověřit své dovednosti. Musely se prohrábnout ve vaničce s blátíčkem, aby vylovily požadované předměty, povozily se v zahradním kolečku řízeném „slepým“ vodičem, kterého navigoval cestující, absolvovaly Chaplinovu štafetu, balónkovou bojovku a spoustu dalších her. Počasí nám více než přálo, sluníčka bylo dokonce až moc, takže jsme pro děti připravili kyblíky, kde se mohly neustále osvěžovat a deváťáci, kteří s paní učitelkou Jílkovou a Pavlou Beranovou vše připravili, se na konci za odměnu dočkali kanonády vodními bombami. A co by to bylo za oslavu bez sladké odměny, která na všechny čekala po absolvování všech 12 disciplín. Podle ohlasů se akce dětem líbila a my už se těšíme na příští rok.

Fotky z akce naleznete zde.

Návštěva Mikuláše

Mikuláš, andělé a čerti tentokrát ze třídy 9. A navštívili s nadílkou děti v MŠ Na Pěšině, Dětské skupině Motýlek (MC Bělásek) i na prvním stupni ZŠ.

Sportovní dny 2018