6. B na výletě v Liberci

6. B na výletě v LiberciVe středu 7. června vyrazila 6. B na výlet do Liberce. Navštívili jsme nejdříve botanickou zahradu, která hýřila všemi barvami nejen ve sklenících, ale rovněž venku. Děti zde dostaly hodinový rozchod a rovněž úkol - najít a vyfotit asi nejznámější rostlinu této zahrady a zároveň největší leknín na světě - Viktorii královskou, čehož se většina z nich úspěšně zhostila. Poté jsme se vydali hned vedle do zoo, kde se bylo rovněž na co koukat. V posledních letech prošla liberecká zoologická zahrada docela velkými změnami, přibyla spousta naučných expozic. Zoo jsme si prošli společně, na jejím konci jsme se všichni svezli vláčkem po spodní části zahrady a také zde následoval hodinový rozchod. Poté už nastal čas vydat se zpátky na nádraží, před nímž jsme zakončili návštěvu vynikající zmrzlinou. Počasí nám vyšlo báječně, byli jsme plní zážitků a výlet jsme si všichni skvěle užili.
Fotky najdete v přiložené fotogalerii.

Úspěchy ve vybíjené

Po vítězství v okresním kole ve vybíjené zopakovali naši mladší žáci v krajském finále v Chomutově vynikající výkon a vybojovali skvělé druhé místo. Naši kluci byli také vyhlášeni nejlépe chytajícím družstvem turnaje. Blahopřejeme!

Fotografie tříd 2016/2017