6. B na výletě v Liberci

6. B na výletě v LiberciVe středu 7. června vyrazila 6. B na výlet do Liberce. Navštívili jsme nejdříve botanickou zahradu, která hýřila všemi barvami nejen ve sklenících, ale rovněž venku. Děti zde dostaly hodinový rozchod a rovněž úkol - najít a vyfotit asi nejznámější rostlinu této zahrady a zároveň největší leknín na světě - Viktorii královskou, čehož se většina z nich úspěšně zhostila. Poté jsme se vydali hned vedle do zoo, kde se bylo rovněž na co koukat. V posledních letech prošla liberecká zoologická zahrada docela velkými změnami, přibyla spousta naučných expozic. Zoo jsme si prošli společně, na jejím konci jsme se všichni svezli vláčkem po spodní části zahrady a také zde následoval hodinový rozchod. Poté už nastal čas vydat se zpátky na nádraží, před nímž jsme zakončili návštěvu vynikající zmrzlinou. Počasí nám vyšlo báječně, byli jsme plní zážitků a výlet jsme si všichni skvěle užili.
Fotky najdete v přiložené fotogalerii.

Ředitelské volno

Podle § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech od 24. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (5 dní) z technických důvodů volné dny (ředitelské volno). Volné dny jsou vyhlášeny v souvislosti s rekonstrukcí budov ZŠ.