6. B na procházce Děčínem

6. B na procházce DěčínemV pátek 23. června se 6. B vydala na procházku Děčínem. Od Teplické ulice jsme vystoupali na Pastýřskou stěnu, pokochali se panorámaty a vydali se přes Tyršův most na děčínský zámek, kde jsme zavítali do Růžové zahrady. Růže jsou v tomto ročním období zrovna v květu, takže pokoukáníčko bylo opravdu parádní. Poté jsme si pochutnali na zmrzlině a přes Jižní zahrady jsme došli na Mariánskou louku, kde jsme vyzkoušeli zbrusu nové houpačky, a pak už hurá zpátky domů. Ač se jednalo pouze o procházku naším městem, především zámecké zahrady některé z dětí navštívily úplně poprvé. A procházku si prý všichni parádně užili. Navíc jí paní učitelka oživila  soutěží, kde zjišťovala, jak dobře děti své město znají. Soutěž vyhrála Eliška Havlová a za odměnu jí čeká pytlík bonbonů. :)
Fotky z procházky si můžete prohlédnout zde:http://www.zsbynov.cz/i-alba-poznavame-decin-6-b-269

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018