6. B na procházce Děčínem

6. B na procházce DěčínemV pátek 23. června se 6. B vydala na procházku Děčínem. Od Teplické ulice jsme vystoupali na Pastýřskou stěnu, pokochali se panorámaty a vydali se přes Tyršův most na děčínský zámek, kde jsme zavítali do Růžové zahrady. Růže jsou v tomto ročním období zrovna v květu, takže pokoukáníčko bylo opravdu parádní. Poté jsme si pochutnali na zmrzlině a přes Jižní zahrady jsme došli na Mariánskou louku, kde jsme vyzkoušeli zbrusu nové houpačky, a pak už hurá zpátky domů. Ač se jednalo pouze o procházku naším městem, především zámecké zahrady některé z dětí navštívily úplně poprvé. A procházku si prý všichni parádně užili. Navíc jí paní učitelka oživila  soutěží, kde zjišťovala, jak dobře děti své město znají. Soutěž vyhrála Eliška Havlová a za odměnu jí čeká pytlík bonbonů. :)
Fotky z procházky si můžete prohlédnout zde:http://www.zsbynov.cz/i-alba-poznavame-decin-6-b-269