3. A a 3. B v ZooŠkole

3. A a 3. B v ZooŠkole V pátek 18. září nešli žáci třetích tříd do běžné školy, ale navštívili ZooŠkolu. Ve vzdělávacím programu "Po stopách rysa" se nejprve v učebně vybavené interaktivní tabulí dozvěděli o této šelmě mnoho zajímavého, následovala prohlídka celé zoologické zahrady a nechyběly ani výtvarné činnosti — výroba rysích oušek. Program se nám moc líbil, děkujeme!

Fotky zde

VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018

Ve čtvrtek 18. října se v OC Pivovar Děčín koná VELETRH ŠKOLA DĚČÍN 2018 – Cesta ke vzdělání a profesi, kterého se zúčastní žáci 9. tříd a žáci vycházející z nižších ročníků.

Návštěva Muzea CO v Ústí nad Labem

Ve středu 3. 10. a ve čtvrtek 4. 10. 2018 navštívili žáci druhého stupně Muzeum civilní obrany v Ústí nad Labem.

Podzimní kurz angličtiny

19. - 23. listopadu 2018 proběhne na naší škole již tradiční kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Přihlášky děti obdrží do konce tohoto týdne, kurzovné je 600,-Kč/ 15 vyučovacích hodin (120 Kč,-/ den). Doporučujeme vyplněné přihlášky odevzdat co nejdříve. Bližší informace o kurzu naleznete na www.englishfocus.cz.

Připravujeme i kurz pro žáky 4. a 5. tříd. Pokud by se přihlásil dostatečný počet dětí, proběhl by kurz pro 1. stupeň pravděpodobně v lednu 2019.

Sportovní dny 2018